Apie mus

Klinika „Sveikatos darna“ pacientais rūpinasi jau beveik 22 metus. Klinikos gydytojų kolektyve vyrauja ideali harmonija. Čia susijungia jaunatviškas veržlumas, noras tobulėti bei vyresnės kartos gydytojų patirtis, žinios, profesionalumas, perduodami jaunajai medikų kartai.

„Sveikatos darna“ gydytoju komanda – tai kompetentingi šeimos gydytojai, jautri ir profesionali akušerė, patyrusios bendrosios praktikos slaugytojos, itin kruopštūs, atsakingi gydytojai odontologai. Esame puikiai savo darbą išmanantys, pacientus mylintys, visada pasiruošę vykdyti duotą Hipokrato priesaiką medikai!

Klinikos vizija – augantis, ambicingas, energingas, visada jaunatviškas kolektyvas. Siekiame kiekvienam pacientui ištiesti pagalbos ranką ir tapti lyderiaujančia šeimos klinika Šilutėje bei Šilutės rajone.

Pacientų patogumui, klinikoje naudojama skambučių srautų valdymo sistema, įdiegta patogi elektroninė registracija. Suteikiame visas būtinąsias sveikatos paslaugas, atliekame kraujo ir kitus tyrimus.

Didžiuojamės, kad per ilgus darbo metus pavyko suburti ne tik darbštų, bet ir darnų kolektyvą. Šiandien mes – sparčiausiai auganti klinika Šilutės rajone! Kviečiame tapti mūsų pacientu ir visada gauti aukščiausios kokybės gydymo paslaugas.