Covid-19 tyrimai Klaipėdoje

SARS-CoV-2 RT-PGR/PCR metodu

Šis tyrimas yra vienintelis Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) pripažintas patikimu diagnostiniu metodu, parodantis, ar tyrimo metu asmuo yra užsikrėtęs virusu. Tai tyrimas skirtas diagnozuoti SARS-CoV-2 infekciją ir yra atliekamas iš kvėpavimo takų mėginių – nosiaryklės (imama iš abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio). Tyrimo metu nustatoma genetinė SARS-CoV-2 viruso informacija (viruso nukleino rūgščių fragmentai). Didžiausia tikimybė aptikti virusą iš nosiaryklės išskyrų praėjus 2-7 dienom nuo galimo užsikrėtimo. Būtent šio testo dažniausiai reikalauja užsienio šalys.

Testo atsakymas per 24 val. Kaina mūsų klinikoje 70 €.

Kai reikia SKUBIAI, galimas testo atsakymas iki 19 val. Kaina mūsų klinikoje 100 €.

 

Greitasis SARS-CoV-2 ANTIGENO testas

Tyrimas atliekamas serologiniu būdu paimant mėginį iš paciento nosiaryklės. Šio testo patikimumas yra pagrįstas, o pats tyrimas – plačiai naudojamas visame pasaulyje. Jei gaunamas teigiamas tyrimo rezultatas, rekomenduojama atlikti ir molekulinį COVID-19 tyrimą PGR metodu. Nustatymo principas – viruso antigenų surišimas su specifiniais antikūnais, kurie pritvirtinami prie testo plokštelės. Šio testo privalumas – greitis ir kaina. Testas rekomenduojamas jei reikia aptikti viruso fragmentus, bet situacija reikalauja paprastumo, greičio.

Testo atsakymas iki 2 val. Kaina mūsų klinikoje 20 € 13 *.

- Testo su tarptautiniu sertifikatu kelionėms - kaina 25 € 20 €*.

 

 

ANTIKŪNŲ testas

Atliekame SARS-Cov-2-anti-s kiekybinį antikūnų (tame tarpe ir IgG) prieš spyglio baltymą nustatymą. Tai tyrimas, kurio metu imamas tiriamojo kraujas (ne tepinėlis) ir ieškoma ne viruso, o žmogaus imuninės sistemos atsako – antikūnų prieš SARS-CoV-2 virusą. Testą rekomenduojame jei reikia aptikti, ar žmogus jau sirgo Covid-19 ir įgijo imunitetą – tai antikūnų testas (įgyto imuniteto prieš SARS-CoV-2 įvertinimui).

Testo atsakymas per 24 val. Kaina mūsų klinikoje 17 €.

 

 

 

Covid-19 testavimas Klaipėdoje

Tel. 8 607 71021
El. p. registratura@sveikatosdarna.lt
Adresas: Danės g. 21, Klaipėda (įėjimas per Danės odontologijos kliniką)

* Įmonėms priklausomai nuo atliekamų testų kiekio gali būti taikomos nuolaidos.

Turite klausimų?

Pasikonsultuokite su mūsų klinikos profesionalais.

Sveikatos darna

Parašykite mums, mes Jums greitu metu atsakysime!

Siųsti