Covid-19 tyrimai

Covid-19 tyrimai

Atliekame COVID-19 testus Klaipėdoje, Vilniuje ir Šilutėje:

 • SARS-CoV-2 PGR (PCR) metodu. Šis tyrimas yra vienintelis Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) pripažintas patikimu diagnostiniu metodu, parodantis, ar tyrimo metu asmuo yra užsikrėtęs virusu. Tai tyrimas skirtas diagnozuoti SARS-CoV-2 infekciją ir yra atliekamas iš kvėpavimo takų mėginių – nosiaryklės (imama iš abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio). Tyrimo metu nustatoma genetinė SARS-CoV-2 viruso informacija (viruso nukleino rūgščių fragmentai). Didžiausia tikimybė aptikti virusą iš nosiaryklės išskyrų praėjus 2-7 dienom nuo galimo užsikrėtimo.  Būtent šio testo dažniausiai reikalauja užsienio šalys. Testo atsakymas per 24 val. Kaina mūsų klinikoje 70 €.
   
 • Greitasis SARS-CoV-2 ANTIGENO testas. Tyrimas atliekamas serologiniu būdu paimant mėginį iš paciento nosiaryklės. Šio testo patikimumas yra pagrįstas, o pats tyrimas – plačiai naudojamas visame pasaulyje. Jei gaunamas teigiamas tyrimo rezultatas, rekomenduojama atlikti ir molekulinį COVID-19 tyrimą PGR metodu. Nustatymo principas – viruso antigenų surišimas su specifiniais antikūnais, kurie pritvirtinami prie testo plokštelės. Šio testo privalumas – greitis ir kaina. Testas rekomenduojamas jei reikia aptikti viruso fragmentus, bet situacija reikalauja paprastumo, greičio. Testo atsakymas iki 2 val. 
  - Kaina mūsų klinikoje 20 € 13 €*.
  - Testo su tarptautiniu sertifikatu kelionėms - kaina 20 €*.
   
 • ANTIKŪNIŲ testas. Tai tyrimas, kurio metu imamas tiriamojo kraujas (ne tepinėlis) ir ieškoma ne viruso, o žmogaus imuninės sistemos atsako – antikūnų prieš SARS-CoV-2 virusą. Testą rekomenduojame jei reikia aptikti, ar žmogus jau sirgo Covid-19 ir įgijo imunitetą –  tai antikūnų testas (įgyto imuniteto prieš SARS-CoV-2 įvertinimui). Testo atsakymas per 24 val. Kaina mūsų klinikoje 17 €.


Testo tyrimo sertifikatai verčiami į anglų ir rusų kalbas.

 

Norėdami užsiregistruoti tyrimui ar gauti daugiau informacijos prašome susisiekti:

 

Covid-19 testavimas Klaipėdoje

Tel. 8 607 71021
El. p. registratura@sveikatosdarna.lt
Adresas: Danės g. 21, Klaipėda (įėjimas per Danės odontologijos kliniką)

 

Covid-19 testavimas Šilutėje

Tel. 8 607 70925
El. p. registratura@sveikatosdarna.lt
Adresas: Rusnės g. 6, Šilutė

 

* Įmonėms priklausomai nuo apimties gali būti taikomos nuolaidos.

Turite klausimų?

Pasikonsultuokite su mūsų klinikos profesionalais.

Sveikatos darna

Parašykite mums, mes Jums greitu metu atsakysime!

Siųsti