Kaip išsaugoti sveikus dantis?

Kaip išsaugoti sveikus dantis?

Gera burnos higiena ir tinkama dantų priežiūra yra kelias link sveikos šypsenos. Paprasčiausios burnos higienos procedūros padeda išvengti dantų ėduonies, palaiko dantenas sveikas, o Jūs galite gerokai ilgiau džiaugtis savais dantimis.

Tinkama higiena – profilaktikos priemonė, o ne gydymo būdas.

Norint išsaugoti sveikus dantis, svarbu tinkamai rūpintis savo burnos higiena:

Nors dantis valytis mokomės nuo vaikystės, tinkamai to padaryti namuose, pašalinant visas apnašas, neįmanoma. Dantų vagelėse ir tarpdančiuose pasilieka maisto likučių ar apnašų, kurios kalkėja ir virsta dantų akmenimis. Susikaupusios dantų apnašos, plintant bakterijoms, sukelia dantenų uždegimus, kurie gali peraugti į periodontitą. Laiku nepastebėjus periodontito simptomų ir nepradėjus gydymo – galima netgi netekti dantų. Kad to nenutiktų, norint išsaugoti sveikus dantis, kiekvienas pacientas turėtų bent kas pusę metų apsilankyti profesionalaus burnos higienisto kabinete.

Keletas patarimų individualiai burnos higienai:

Šeimos klinikoje dirbanti burnos higienistė N. Remeikytė savo darbe naudoja optiką, kurios naudojimas, atliekant profesionalią burnos higieną, leidžia burnos higienistei pamatyti plika akimi nematomų danties ir jo aplinkinių audinių detales: optika didina matomumą ir tikslumą.

Burnos higienos metu:

Procedūrų taikymo galimybes ir būtinumą, eigą, saugumą paaiškins ir į visus rūpimus klausimus Jums atsakys UAB „Sveikatos darna“ burnos higienistė konsultacijos metu.‹ Atgal

UAB „Sveikatos darna“

Kviečia tapti mūsų pacientais!

Adresas: Rusnės g. 6, Šilutė

Tel. Nr. (8 441) 52 400

Veikia šeimos gydytojų kabinetai Šilutėje, Rusnėje, Vilkyčiuose ir Kintuose.

Darbo valandos: I – V 700 - 1800 val.

Atliekamos paslaugos ir gydymas:

Jums tik reikia pasirinkti mūsų įstaigą, pasirašyti prašymą, o asmens sveikatos istorija mes pasirūpinsime patys.


Esate visada laukiami pas mus!